Showrooms

STOCKHOLM

AB Edsbyverken
Hesselmans torg 8
131 34 Nacka

GÖTEBORG

AB Edsbyverken
Fiskhamnsgatan 6C
414 58 Göteborg

OSLO

AB Edsbyverken
Drammensveien 130 C
0277 Oslo

Huvudkontor / produktion / showroom

EDSBYN

AB Edsbyverken
Box 300
Karls väg 2
828 25 Edsbyn

 

Tel 0271-275 00
Fax 0271-27501
info@edsbyn.com

Marknadschef

Magnus Lignell
Marknadschef

magnus.lignell@edsbyn.com
+46 70 372 23 00

Försäljningschef Sverige

Mats Eineljung
Försäljningschef Sverige

mats.eineljung@edsbyn.com
+ 46 72 252 52 05

Försäljning Sverige

STOCKHOLM

Bosse Grimlund
Region Mälardalen, statlig försäljning

bo.grimlund@edsbyn.com
+ 46 70 336 22 94

STOCKHOLM

Lina Svensson
Region Storstockholm, arkitektsupport

lina.svensson@edsbyn.com
+ 46 76 535 75 45

STOCKHOLM / NORD

Göran Jansson
Region Nord
KAM Avtal Stockholm

goran.jansson@edsbyn.com
+ 46 70 602 50 52

NORD

Per Unger
Arkitektsupport

per.unger@edsbyn.com
+46 70 332 03 84

GÖTEBORG / SYD

Anders Johnsson
Region Syd, arkitektsupport

anders.johnsson@edsbyn.com
+46 70 587 59 80

Försäljning Norge

NORGE

Magnus Vanberg
Exportchef

magnus.vanberg@edsbyn.com
+46 70 334 32 36

OSLO

Tore Moen
Region Oslo, arkitektsupport

tore.moen@edsbyn.com
+47 948 05 667

ØSTFOLD / STAVANGER

Anders Johnsson
Östfold/Stavanger, arkitektsupport

anders.johnsson@edsbyn.com
+46 70 587 59 80

Exportchef

Magnus Vanberg
Exportchef

magnus.vanberg@edsbyn.com
+46 70 334 32 36

Avtal och projekt

Örjan Josefsson

orjan.josefsson@edsbyn.com
+46 271 276 67

Ronny Fagerhov

ronny.fagerhov@edsbyn.com
+46 271 275 72

Michael Davidsson

michael.davidsson@edsbyn.com
+46 271 276 04

Kundsupport

Offert & Förfrågningar
offert@edsbyn.com

Order/beställning
order@edsbyn.com

Carin Henrikson

+46 271 275 51

Per Unger

+46 271 275 54

Jan-Erik Perers

+46 271 276 66

Siv Unosson

+46 271 275 55

Katarina Lindsmyr

+46 271 275 58

Perry Fagerhov
Chef kundsupport

+46 271 275 30

Kundservice

Kundservice/reklamation
kundservice@edsbyn.com

Peter Wessman

+46 271 275 49

Stefan Falk

+46 271 275 48

Se våra återförsäljare härVår försäljning sker via våra kunniga återförsäljare som finns representerade i Sverige, Norge och Danmark.

Vi finns även representerad i övriga delar av världen.

Se våra återförsäljare här.

Kontaktformulär

Fyll i formuläret för att snabbt komma i kontakt med oss.