Kontakta oss

Välkommen att besöka eller kontakta oss, vi har vår fabrik och vårt huvudkontor med utställning i Edsbyn och distriktskontor med utställningar i Stockholm och Göteborg.

Visa kartaEDSBYN

HUVUDKONTOR OCH UTSTÄLLNING

AB Edsbyverken
Box 300, Karls väg 2
828 25 Edsbyn

Tel 0271-275 00 vx,
Fax 0271-27501
info@edsbyn.com

Visa kartaSTOCKHOLM

DISTRIKTSKONTOR/ UTSTÄLLNING

AB Edsbyverken
Hesselmans torg 9,
131 34 Nacka

Visa kartaGÖTEBORG

DISTRIKTSKONTOR/ UTSTÄLLNING

AB Edsbyverken
Fiskhamnsgat. 6C,
414 58 Göteborg

Kontaktpersoner

EDSBYN

Magnus Vanberg
Exportchef
magnus.vanberg@edsbyn.com
+46 (0)70 3343236

Per Unger
Region Norr, arkitekt support
per.unger@edsbyn.com
+ 46 (0)70 3320384

STOCKHOLM

Bosse Grimlund
Region Mälardalen, statlig försäljning
bo.grimlund@edsbyn.com
+ 46 (0)70 3362294

Göran Jansson
Key account manager, avtalsansvarig Stockholm
goran.jansson@edsbyn.com
+ 46 (0)70 6025052

Lina Svensson
Region Stor Stockholm, arkitekt support
lina.svensson@edsbyn.com
+ 46 (0)76 5357545

GÖTEBORG

Magnus Lignell
Marknadschef
magnus.lignell@edsbyn.com
+46 (0)70 3722300

Anders Johnsson
Region Syd, arkitekt support
anders.johnsson@edsbyn.com
+46 (0)70 5875980

OSLO

Tore Moen
Region Stor Oslo, arkitekt support
tore.moen@edsbyn.com
+47 948 05 667

Se våra återförsäljare härVår försäljning sker via våra kunniga återförsäljare som finns representerade i Sverige, Norge och Danmark.

Vi finns även representerad i övriga delar av världen.

Se våra återförsäljare här.

Kontaktformulär

Fyll i formuläret för att snabbt komma i kontakt med oss.